REFERENCIE

Maximálna spokojnosť. P. Kováč a jeho kolegovia sú mimoriadne ústretoví profesionáli, ktorí vedia ponúknuť kompletný servis ,,na mieru,, pre klienta. Možné nepredvídané komplikácie riešia hneď a vždy s ohľadom na potreby klienta. Sú dostupní takmer ,,non-stop,,. Oceňujem mimoriadne ľudské, citlivé a pritom profesionálne poradenstvo, ochotu a trpezlivosť všetko vysvetľovať a najmä precíznosť a spoľahlivosť vo všetkom.


Veľmi profesionálny prístup zo strany makléra. Bol vždy ochotný odpovedať na naše otázky, reagoval pohotovo a maximálne nám vychádzal v ústrety. – Matúš D.


Som spokojný veľmi dobre. Maklér rýchlo pochopil, čo hľadám a našiel vhodnú ponuku. – Ondrej S.


Kvalita služieb, ktoré ponúkajú makléri a výborná komunikácia. Dobrá poloha v meste ZM, samotná prezentácia výkladu a ochota maklérov. – Marián H.


So službami som bol veľmi spokojný. Komunikácia prebiehala bez dlhej odozvy. Ochotne sa pán Kozai prispôsobil aj vo večerných hodinách. - Juraj D.


Vyzdvihnúť by som chcela profesionálny a ľudský prístup realitného makléra. Viac takýchto príjemných ľudí. – Mária H.


Profesionálny prístup, ochota vysvetliť a rýchle riešenie problém. – Ľudovít B.


S jednaním makléra pri kúpe bytu som bola som bola veľmi spokojná. Profesionálny prístup, 100% komunikácia. – Jana H.


Chcela by som vyzdvihnúť profesionálny prístup, rýchle vybavenie, ochota, skúsenosti, kladné vybavenie, moja spokojnosť. – Lucia B.


Ochota rýchlo riešiť akékoľvek problémy, ja osobne som mal veľa majiteľov na jednej nehnuteľnosti a sám by som si s tým asi nijako neporadil. – Dušan Ď.


S ústretovosťou a ochotou kedykoľvek pomôcť pri predaji a kúpe mojich nehnuteľností som sa stretla v osobe pána makléra Kováča, je milý, ústretový a fundovaný vo svojom odbore. – Beata F.


Spolupráca s pánom Švecom bola na profesionálnej úrovni, stretnutia prebehli vždy podľa dohody a vybavil aj to, čo sa v dnešnej dobe podarí málokomu. – Radovan B.


Super spolupráca, prispôsobenie času pri stretnutiach, dôkladné vysvetlenie všetkých detailov. Určite to nebola posledná spolupráca s profibroker. - Ondrej O. a Lucia K.


So službami som bol veľmi spokojný. Pán Švec bol vždy milý, nápomocný a vždy k dispozícii. V prípade, že sa vyskytli nejaké problémy, boli vždy rýchlo vyriešené. Navrhnuté riešenia boli vždy v prospech klienta. – Matúš H.


Profesionálny prístup a promptnosť pri riešení situácie. Ondrej K.


Finančný poradca nám poskytol nadštandardné služby. Bol ochotný, stále k dispozícii a vždy poradil. Nestrácal trpezlivosť a vybavil pre nás 100% podmienky, pri ktorých je radosť kupovať byt. – Soňa Š. a Milan K.


Pán Švec pracoval nad rámec pracovného času, ako vo večerných hodinách, tak aj cez víkend. Keď bolo potrebné riešiť veci, ochotne zdvihol telefón bez ohľadu na čas a deň a celú vec sme doriešili. Taktiež mal prehľad vo veciach, ktoré sme riešili, čo celý tento proces urýchlilo. – Matúš F.


Možnosť porovnať máme, ste jednička. Skvelý prístup, stále poradíte. Lucia M. a Róbert G.


Vyzdvihujem profesionálny a zodpovedný prístup. – Silvia Š.


Veľmi dobré vystupovanie, ochota, pohotovosť, aktuálnosť, všetko s klientom prediskutované do detailov. Vrelo odporúčam aj ďalším. – Elena B.


Ochota riešiť situáciu klienta, príjemná a vecná komunikácia, zodpovedný prístup. – Darina B.


Profesionálny prístup, rýchle a na 100% vybavený prenájom maklérom Bc. Ivanom Kozaiom. Z mojej strany veľká spokojnosť. – Gabriela H.


Bol som nadmieru spokojný s profesionálnym prístupom makléra Antona Kováča. Je maximálne ochotný prispôsobiť sa okolnostiam pri vybavovaní všetkých potrebných materiálov k uskutočneniu predaja nehnuteľnosti a snaží sa k úplnej spokojnosti zákazníka. Ak budem opäť potrebovať tieto služby, obrátim sa na p. Kováča. – František P.


So službami realitného makléra som bol spokojný, vychádza vždy v ústrety a snaží sa veci vybaviť čo najrýchlejšie. – Adam S.


Bola som veľmi spokojná, maklér má ľuský a milý prístup ku klientom. - Erika M.


Aktívny prístup s dobrou komunikáciou zo strany spoločnosti ku plnej spokojnosti klienta. Len tak ďalej. - Kristián Z.